خیریه مهر کوثر کرج
صفحه اصلی درباره ما
درباره ما مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بهار با گشاده دستی تمام زیبایی های هستی را یکجا تقدیم می کند و هر انسانی به اندازه وسع خود از آن دریافت و با هستی هماهنگ و همراه می شود اما موسسه خیریه مهر کوثر، فصل نمی شناسد. در هر زمان و هر لحظه همه زیبایی ها، همه خوبی ها و همه  پاکی ها را یکجا تقدیم شما یارو یاوران این موسسه می کند و آرزو دارد همه روزهایتان مبارک و همه فصلهایتان شاد باشد.

 

موسسه خیریه مهر کوثر سالهاست در راهی قدم نهاده که توانسته با بیدار کردن حس همدردی و نوع دوستی رسالت خودرا در مفاهیم انسان و انسانیت به منصۀ ظهور برساند و در این راه پر فراز و نشیب بر این باور است که:

"برای گشاده دستان، شادیِ یافتن کسی که بستاند، از شادی دهش بیشتر است."

اینها چنان می دهند که ، در آن دره دوردست بته مُورد، عطر خود را در فضا می پراکند. با دست این کسان است که خداوند سخن می گوید و از پس چشم این کسان است که او به زمین می خندد.

دَهش، در برابر خواهش نیکوست، اما دهش بی خواهش و از روی گشاده دستی، نیکو تر است. پس امروز بده، تا فصل دهش از آن تو باشد، نه از میراث خوارانت. تو بارها می گویی "خواهم داد آما به آنکه سزاوار باشد." درختان باغ تو چنین نمی گویند، این ها می دهند تا زندگی کنند، زیرا ندادن همان است و مُردن همان.

بی گمان آن کسی که سزاوار دریافت روزها و شبهای خود باشد، سزاوار دریافت دهش تو نیز هست.

و آن کسی سزاوار نوشیدن از دریای زندگی است، سزاوار است که جام خود را از جوی باریک تو پر کند.

پس کاری کن که خود سزاوار دادن و دارای دست دهش باشی....

 

مؤسسه خیریه مهر کوثر کرج در بهار سال 1382 با شماره 547 به ثبت رسید.

شایان ذکر است که این مؤسسه از سال 1374 تحت نام خیریه امام علی مشغول به فعالیت بوده است و پس از هشت سال تلاش بی وقفه و همکاری خالصانه با مؤسساتی چون آسایشگاه توانمهر و مهر مادر، رسماً به ثبت رسید.

زمینه فعالیت مؤسسه خیریه مهر کوثر کرج، حمایت از کودکان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست، کمک به مراکز معلولین، اهداء کمک هزینه تهیه جهیزیه به خانواده های نیازمند، و پوشش مادی و معنوی دانش آموزان و دانشجویان است.

در حال حاضر 110 خانوار تحت پوشش مستمر و 15 خانوار تحت پوشش غیر مستمر مؤسسه می باشند.

مؤسسه در نظر دارد که به زودی جهت ایجاد تعدادی کارگاه کارآموزی ویژه مددجویان اقدام نماید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت موسسه خیریه مهر کوثر کرج محفوظ میباشد.

2012 - 2010 © Copyright


Recommended service:
dating information