خیریه مهر کوثر کرج
صفحه اصلی - اردوی یک روزه بچه های خانواده مهرکوثر
اردوی یک روزه بچه های خانواده مهرکوثر مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

اردوی تفریحی بچه ها به مناسبت پایان سال تحصیلی در باغ با صفای یکی از اعضای مؤسسه خیریه و با حضور بیش از 400 نفر از بچه ها و خانواده ایشان و تعدادی از حامیان و خیرین تشکیل گردید.

این مراسم با برنامه های متنوع فرهنگی وشاد از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر ادامه داشت.

ابتدا بچه های گروه سرود برنامه را با تلاوت قرآن مجید و سرود ملی آغاز کردند.

و با اجرای دسته جمعی ترانه های محلی ادامه دادند که با استقبال مهمانان روبرو شد. سپس گروهی از مربیان و مددجویان مرکز توانبخشی مهر مادر با اجرای برنامه های شاد محیط دلنشین و با نشاطی را فراهم آوردند.

این روز فرصت مناسبی بود تا فرزندان موفق خانواده مهر کوثر با ارائه کارنامه وریز نمرات خود که نسبت به ترم گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتند معرفی و مورد تشویق قرار گیرند و هدایایی که از قبل تهیه شده بود به آنان تقدیم گردد.

در این روز فرزندان مؤسسه با حامیان و اعضا هیئت مدیره در ارتباط با وضعیت تحصیلی و برنامه های آینده خود و موضوعات مختلف تبادل نظر کرده و محیطی گرم و صمیمی را با هم تجربه کردند.

مؤسسه مهر کوثر از فرزندان سرافراز و خانواده گرامی آنان و حامیان و دیگر مهمانان که دعوت مهرکوثر را پذیرفته و ما را در برگزاری این مراسم خاطره انگیز یاری نمودند سپاسگزاری نموده و ضمن تشکر ویژه از: (سر کار خانم و آ قای اکبرزاده)- (سر کار خانم خزائلی)- (سرکار خانم نژاد مسگر)- (سرکار خانم الهه کردیان) از خدای بزرگ برای ایشان طلب توفیق و سلامتی می نمایید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت موسسه خیریه مهر کوثر کرج محفوظ میباشد.

2012 - 2010 © Copyright


Recommended service:
dating information