خیریه مهر کوثر کرج
صفحه اصلی اخبار
اخبار مهر کوثر کانادا
حضور فعال ایرانیان مقیم خارج از کشور مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مهر کوثر   
پنجشنبه ، 22 بهمن 1394 ، 20:47

موسسه مهرکوثر بر این باور است که تک تک انسانهایی که در کار خیر شرکت دارند، لایق بهترین ها از سوی خداوند هستند چرا که با قدم نهادن به آیین نیکوکاری و خدمت به خلق، عاشقانه و مسئولانه به یاری نیازمندان می شتابند ، بخصوص کودکانی که در سفر زندگی از حمایت و مهر پدری محروم و در غربتی معصومانه به دنبال آرزوهای گمشده می گردند. چه سخت و دشوار است به دوش کشیدن بار سنگین این مسئولیت ها ، اما به لطف پروردگار و با حمایت های بیدریغ و همدلی های شما مهربانان نیکوکار، در هر جای این کره خاکی این مهم میسر خواهد بود.

خانم فریالخبیری نیکوکارِ نیک اندیش و از همیاران فعال وهمراهان همیشگی که عطوفت و مهربانی پروردگار در وجودشان جاری است، به عنوان سفیراین موسسه در آن سوی آبها سعی بر آن دارند که رسالت خود را با فرهنگ یاری گری، مهرورزی و نوعدوستی در بین آنانی که دلی در گرو عشق دارند گسترش داده وبا  مشارکت پر رنگ «ایرانیان مقیم تورنتوی کانادا» در اموربشر دوستانه و در عرصه داد و دهش مِهر نیکوکاری را در مهرکوثر جاری کنند و در حمایت از کودکان و دانش آموزان نیازمند مستعد تحصیل در میهن عزیزمان سهمی بسزا داشته باشند . همین تلاشها و حضورگسترده همیاران مشتاق در کانادا ، همه ساله با نزدیک شدن بهار ضیافت مهر وعشق را برگزار می کنندو به استقبال نوروز می رود. برنامه ای که در روزهای پایانی 1393 در رستوران شیراز برگزار شد با حضور بیش از 200 نفر از هموطنان نیکوکار مقیم تورنتو پیام آور این بود که :

علاوه بر همیاران صمیمی خانمها : مژده ممکن ، مهین قاضی اکباتان و نگار ظهوری که در برگزاری این برنامه ها تلاش فراوان داشتند ؛ شرکتهای تجاری و صاحبان مشاغل با حمایت مالی و یا همکاری رایگان خدمت به فرزندان را تداوم بخشیدند .

فستیوالهای تابستانی

حضور گرم سفیران مهر کوثر در فستیوالهای تابستانی در دو منطقه ریچموند هیل ، ضمن پخش بروشورها اطلاعات مفیدی در مورد اهداف و عمل کرد موسسه در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد . سال گذشته غرفه خیریه مهر کوثر در ریچموند هیل با همکاری افتخاری شقایق شباویز بر پا شد . سپاسگذار و قدردان لطفشان هستیم .

در پاییز 1394 موسسه مهر کوثر در مراسمی که به مناسبت حمایت و معرفی زنان موفق و فعالین اجتماع از طرف رادیو صدای ایران در تورنتو برگزار شد ؛ شرکت کرد و غرفه ای در اختیار مهر کوثر قرار داده شد تا اطلاعاتی درباره اهداف و فعالیتهای خیریه در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد . در این مراسم (آقای مجید جوهری  نماینده مجلس  فدرال ) از غرفه خیریه مهر کوثر بازدید کردند و از خدمات این سازمان تشکر و قدر دانی نمودند .

بازارهای نوروزی

همه ساله در اواخر اسفند ماه در مناطق مختلف تورنتو بازارهای نوروزی برپا می شود . موسسه مهر کوثر هم با شرکت در این بازارها و رزو غرفه اقدام به فروش صنایع دستی ، شیرینی های خانگی و هفت سین نوروزی می نماید ( کودکان نیازمند میهن عزیزمان را هیچگاه تنها نمی گذاریم ) امسال هم جمعه 14اسفند که مصادف با روز نیکوکار می باشد مهر کوثر با برگزاری جشن سالیانه در محل رستوران شیراز که از حامیان مهر کوثر می باشد به استقبال نوروز می رود و در ضیافت مهر و عشق نیکوکاران و نیک اندیشان با حمایت مالی و پشتیبانی معنوی راز زیبای دوست داشتن را از آنسوی آبها به سرزمین عزیزمان به پروازدر می آورند و بردلهای سرد کودکان نیازمند می نشانند .

تقدیر نامه

در فروردین سال 1394 طی یک مراسم رسمی از سوی فرماندار آنتاریو خانم کاتلین وین تقدیرنامه هایی به منظور فعالیتهای مستمر و داوطلبانه به همیاران مهر کوثر در تورنتو خانم ها : مژده ممکن ، فریال خبیری ، مهین قاضی اکباتان ، جمشید بهرامی و حسابداران  افتخاری خیریه : خانم تهمینه اکبرخانزاد و آقای حسین طباطبائی ، اهدا شد .

موسسه مهر کوثر از همکاری و همراهی همیاران صمیمی سپاس گزار و قدردان است وبر حوزه فعالیت آنان ارج می نهد .

خانم فریال خبیری ، خانم مژده ممکن ، خانم مهین قاضی اکباتان ، خانم مهناز مقدم وآقای حمید مقدم مدیریت رستوران شیراز در تورنتو

آقای حسین طباطبائی و خانم تهمینه اکبر خانزاد حسابداران افتخاری موسسه .

شرکت ساختمانی ترایدل ، فتو استودیو ناز بانو ، انجمن فرهنگی و ادبی گلستان ، دکتر جهانگیر ظهوری دندانپزشک ، هنرمندان موسیقی سنتی به سرپرستی آقای محمود پرهامی .

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 9 فروردين 1395 ، 19:01
 
ایرانیان مقیم خارج از کشور

Mehre Kosar is an independent non-for-profit charity Organization

ادامه مطلب...
 
ایرانیان مقیم خارج از کشور مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مهر کوثر   
شنبه ، 28 شهریور 1394 ، 11:11

فرهنگ نیکو کاری - ایرانیان مقیم خارج از کشور

فعالیت نیکوکاری برای یاری رساندن به همنوعان نه تنها در ایران عزیزمان بلکه در آن سوی آبها هم ، دلهای مهربانی برای همنوع و هموطن خود می تپد تا رسالت ( خدمت به خلق ) را با حس همدردی و همدلی به انجام برسانند و ما را در این مسیر پر فراز و نشیب با دستی گشاده و همتی والا تنها نگذارند .

ادامه مطلب...
 


کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت موسسه خیریه مهر کوثر کرج محفوظ میباشد.

2012 - 2010 © Copyright


Recommended service:
dating information